MOTYWACJA

Doskonalenie siebie i MOTYWACJA do działania!

Zanim zacząłem cokolwiek zmieniać w swoim życiu musiałem się dobrze zastanowić po co chcę to zrobić, co jest nie tak oraz w jaki sposób mogę coś ZMIENIĆ NA LEPSZE. Jak już doszedłem do pewnych wniosków, które nasunęły mi odpowiedzi na powyższe pytania stwierdziłem, że MUSZĘ i CHCĘ wykorzystywać dobre techniki… jakieś najskuteczniejsze współczesne sprawdzone metody i praktyczne wskazówki do SAMOROZWOJU OSOBISTEGO I MOTYWACJI. Aby być w ciągu zacząłem czytać książki na ten temat oraz oglądać filmy a także słuchać odpowiedniej muzyki. Rezultaty zaczęły być widoczne natychmiast. Dlatego stwierdziłem, że podzielę się z innymi informacją dotyczącą rzeczy, które należy robić albo których nie należy robić, by być w ciągu i omijać to wszystko dookoła, co ma za zadanie sprowadzić Cię do niższego poziomu.

WAŻNE! Jeżeli chcesz coś zmienić na lepsze to przestań analizować 100 lat. PO PROSTU RÓB TO! Bo dzień po dniu leci. Jak nie zaczniesz tu i teraz to ten dzień będzie zmarnowany i już nigdy ale to NIGDY go nie odzyskasz. Dlatego ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ TERAZ! Nie jutro, nie w przyszłym tygodniu. TERAZ!

 

Krok 1: Obejrzyj proszę ten film.

Krok 2: Omijaj wszystko to, co odbiera Ci energię – tą dobrą energię. Otaczaj się tym wszystkim, co Cię inspiruje, daje motywację. Otaczaj się tymi, od których możesz nauczyć się czegoś nowego, dobrego.

Krok 3: Zacznij słuchać muzyki, która Cię inspiruje i powoduje, że Twoja koncentracja się polepsza. Polecam muzykę Omsica. Próbkę można nabyć klikając tutaj

Krok 4: Czytaj książki na temat inteligencji emocjonalnej, psychologii sukcesu, zmiany i relacji.

Ja zacząłem od Ego-rcyzmy oraz Success and Change Mateusza Grzesiaka.